0

Twój koszyk jest pusty

USA Vintage

Pozwól, że się przedstawię, nazywam się Romain Auditore! Jestem założycielką USA Vintage.

Podczas jednej z moich podróży do Kalifornii w 2019 roku przywiozłem prostą ramkę znalezioną na targu. Przy okazji, tutaj jest...

Mój pierwszy obraz w stylu vintage

Powiesiłem go na ścianie, ponieważ uznałem, że kolory będą dobrze wyglądać w moim salonie. Kilka dni później odwiedził mnie przyjaciel. Był zachwycony stylem obrazu i zapytał mnie, gdzie mogę taki znaleźć.

Powiedziałem mu, że kupiłem go w Ameryce. Nic do roboty, absolutnie tego chciał!

Zaczął wtedy szukać informacji w internecie, ale poza stronami z zawyżonymi cenami dostaw do Europy nic nie znalazł...

Nie mogłem tego tak zostawić.

Postanowiłem więc udostępnić mu swoją sieć. Zawsze byłem wielkim fanem dekoracji i ubrań i znałem kilku rzemieślników rozsianych po całym świecie.

Udało mi się zapewnić mu ten sam stół, identycznie! Był zachwycony.

Bardzo szybko przyszła do mnie żona mojego przyjaciela, żebym mógł jej kupić flagę stanu Nevada. Tam dorastała jego rodzina. Po kilku godzinach poszukiwań znalazłem go.

Po kilku tygodniach miałem już reputację eksperta od amerykańskiego stylu vintage. Ale miałem problem, szukanie artykułów zajmowało cały mój czas.

 

Wtedy kliknęło. Zawsze pasjonowałem się tworzeniem stron internetowych. Dlaczego nie wymienić wszystkich przedmiotów Vintage, które moi przyjaciele-rzemieślnicy mogą zaprojektować specjalnie dla Ciebie.

Każdy jest zwycięzcą. Mogę odesłać wszystkich moich znajomych do serwisu, zamiast za każdym razem szukać dla nich artykułów, oszczędzając w ten sposób mnóstwo czasu. Masz do dyspozycji amerykańskie artykuły, które chcesz. I wreszcie, mogę nawet dotrzeć do większej liczby osób przez internet i stworzyć coś szalonego!

Przegląd De Boutique New York< /p>

Cały amerykański świat doprowadza mnie do szału... dlatego zdecydowałam się przynieść Ci najlepsze przedmioty vintage, dekoracje, ubrania, akcesoria i biżuterię z typowo amerykańskimi wzorami.

Dlaczego Kup amerykańskie ubrania” data-original=< / p>

A kilka miesięcy intensywnej pracy później, oto jesteśmy. Tworzony jest sklep w Nowym Jorku. Wybrałam tę nazwę, ponieważ Nowy Jork zawsze był moim ulubionym miastem w Stanach Zjednoczonych, może z Los Angeles!

Kto by pomyślał, że ten prosty obraz w stylu vintage zapoczątkuje tę niesamowitą przygodę.

 

Na dzień dzisiejszy udostępniłem Ci ponad 1900 różnych artykułów. I mamy nadzieję na kontynuację tego tempa. Możesz nam pomóc, oferując sugestie artykułów do dodania! (tutaj znajduje się nasza strona kontaktowa)


Udało nam się zapewnić BEZPŁATNĄ DOSTAWĘ w całym naszym SKLEPIE bez względu na to, gdzie mieszkasz w EUROPIE, aby cieszyć się stylem vintage wszechświat w pełni bez konieczności podróżowania aż do Ameryki!

 

Życzę wszystkim udanej wizyty w USA Vintage, mając nadzieję, że znajdziesz to, czego szukasz.

 

Pozdrowienia, Romain Auditore