0

Twój koszyk jest pusty

Przewodnik po tabelach

20x40cmx2 20x60cmx2
W tym przykładzie:
20 odpowiada długości 20 cm
40 odpowiada wysokości 40 cm
x2 odpowiada liczbie klatek o tym wymiarze
Tak więc ten wariant daje dostęp do 2 ramek o długości 20 cm i szerokości 40 cm oraz 2 ramek o długości 20 cm i szerokości 60 cm.

 

Pochwal się swoim stylem za pomocą idealnie dobranych kolorów i grafik ściennych. Oto pomysły i wytyczne dotyczące rozmieszczenia wraz ze wskazówkami dotyczącymi stylizacji, dzięki którym możesz stworzyć wymarzoną przestrzeń z jeszcze bardziej marzycielskimi dziełami sztuki.

 

Tabele z ramkami:

Niektóre z naszych obrazów są dostępne bezpośrednio z ramą, inne nie. drewniana rama dostępna jest w wielu rozmiarach w USA Vintage z Twoimi obrazami!

 

Różne typy tabel:

Rozmiar mały

Przy wysokości i szerokości na ogół od 25 do 40 cm miniatury ścienne mogą być używane samodzielnie lub jako część kolekcji .

 

Rise Small

Wysokość i szerokość małej fototapety waha się od 45 do 60 cm. Ten rozmiar jest najbardziej efektowny, gdy jest zgrupowany lub sparowany z innym nadrukiem, aby uzyskać symetryczny wygląd. Można je również powiesić w pomieszczeniach, które mają mało miejsca na ścianach, takich jak łazienka.

 

Rozmiar średni

Rozmiar średni odnosi się do grafiki o wysokości i szerokości 65-80 cm. Ten rozmiar jest idealny do dostosowania domowego biura lub holu.

 

Duży rozmiar

Wysokość i szerokość dużych obrazów ściennych waha się od 85 do 100 cm. Ściana z pojedynczym dużym dziełem sztuki tworzy klasyczny, dopracowany wygląd.

 

Oversize

„Piękna grafika” oznacza dowolną grafikę ścienną o wysokości lub szerokości co najmniej 1 m . Prace tej wielkości mogą być używane samodzielnie jako punkty centralne ściany lub pokoju. Zalecamy zmierzenie przestrzeni przed zainstalowaniem zbyt dużej grafiki ściennej, ponieważ może ona zająć niewielką przestrzeń.

 

Jak wybrać odpowiedni rozmiar

Weź miarkę i znajdź wymiary ściany, której zamierzasz użyć.

 

Szerokość

 

Aby zrobić to dobrze za pierwszym razem, postępuj zgodnie z tymi wskazówkami:

[szerokość ściany] x 0,57 = [idealna szerokość grafiki]

Oczywiście staraj się być jak najbliżej tej szerokości

Jeśli masz grupę ramek lub kolekcję, użyj tego samego wzoru, aby znaleźć idealną szerokość, jaką elementy powinny wypełnić 5 do 7 cm między każdą ramką.

 

Wysokość

 

Wzoru na szerokość można również użyć do znalezienia idealnej wysokości pomieszczenia ustawionego pionowo. Całkowita powierzchnia (wysokość x szerokość) grafiki powinna zajmować od ⅔ do ¾ powierzchni otwartej przestrzeni na ścianie.

Większy znaczy lepszy. Lepiej wybrać fototapetę, która jest nieco większa niż ta, która Twoim zdaniem pasuje do ściany, niż zbyt mała, co sprawia, że ​​pomieszczenie wydaje się sterylne. 

 

Konfigurowanie stołu

Umieszczając grafikę, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.

Środek grafiki powinien wisieć około 5 stóp (lub na wysokości oczu większości osób). Jeśli obraz jest zawieszony nad sofą, upewnij się, że odległość między górną częścią sofy a obrazem wynosi co najmniej 15-30 cm.

Jeśli masz niskie sufity (mniej niż 2 metry), podziel ścianę na cztery części (od dołu do góry) i powiesić go w trzeciej części.

Jeśli wieszasz kilka elementów o różnej wysokości, upewnij się, że środki są wyrównane.

Gdy wieszasz dzieło sztuki nad schodami, powieś jeden element co trzeci stopień, aby uzyskać przekątną.< /p>

Rozważ swój pokój, jeśli jest już zagracony lub zajęty, wybierz większy pokój, aby go nie przeludnić.